ruyada.web.tr
rüya

Ana Sayfa | Soru Cevaplar | Yeni Makale Ekle | En Son Yapılan YorumlarRüyada Tavşan Görmek

Rüyada tavşan görmek, eşi tarafından aldatılabileceğine, çok dikkat etmesi gerekeceğine yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceğine, harama el uzatmayacağına, bol kazanç elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularının görüşleri ve rüya tabiri kitaplarında yazılanlara göre rüyada tavşan görmenin manası şu şekillerde ifade edilir:

Rüyada Beyaz Tavşan Görmek

Akıllı, ağırbaşlı bir kadın demektir. Bekar kimse için eş adayı olabilecek bu kadın zaten evliyseniz hayatınıza bir şekilde girecek ve etki edecek diye yorumlanır.

Rüyada Siyah Tavşan Görmek

Kötü huyları olan ve şirret bir kadın demektir. Bekar kimse için böyle bir kadından uzak durması gerektiği belirtilir. Evli kimse için de eşinizle aranızı açabilecek bu kadın dikkate alınmamalı ve etrafınızda bulunmasına izin verilmemelidir.

Rüyada Tavşan Görmek

Rüyada tavşan görmek, kişinin şansının artacağına, işlerinin yoluna gireceğine, maddi gelirinin yükseleceği demektir. Rüya sahibinin tavşan görmesi kısmetinin çoğalacağına, yeni ve hayırlı arkadaşlıklar kuracağına, ailesiyle mutlu ve huzur dolu bir ömür geçireceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Tavşan Kesmek

Evli ise eşiyle sorunlar yaşayacağına işarettir. Bekar kimse için birlikte yaşadığı ailesi ya da dostlarıyla sorunları olacağı manasına gelir.

Rüyada Tavşanla Konuşmak

Tavşanın konuştuğunu görmek kötü niyetli kadın demektir. Bu kadın aklınızı çelmeye çalışacaktır.

Rüyada Tavşan Avlamak

Tavşan avladığını gören kimse için sıkıntılı günler yaklaşıyor denir. Endişe duyacağı ve şüphelerle geçecek bir zaman yaşanacağına işarettir.

Rüyada Tavşan Almak

Tavşan satın aldığını gören kimse için hafif bir hastalık geçireceği rivayet edilir.
Rüyada Tavşan Görmek

.

Rüyada Tavşan Eti Yemek

Rüyada tavşan yediğini gören kimse için bu rüya hastalık manasına gelir. Kimi yorumcuya göre kolay yoldan kazanılacak mal demektir.

Rüyada Tavşan Öldürmek

Rüyada tavşan kesmek ya da farklı şekilde öldürmek çocuklarınız varsa başına bir iş geleceğine işarettir.

Rüyada Tavşan Yuvası Görmek

Tavşan yuvasında yavru tavşanlar görmek güzel insanların olduğu çevreye gireceksiniz demektir. Kimi yorumcuya göre ise zaten çevrenizdeki insanların iyi kimseler olduğu manasına gelir.

Rüyada Tavşan Isırması

Tavşanın ısırdığını görmek beklentilerin boşa çıkması demektir. Emek harcanan işin istendiği gibi bitmeyeceğine işarettir.

Rüyada Tavşan Yakaladığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tavşan yakaladığını görmesi kişinin kısmetinin açılacağına, iyi kalpli, dürüst, güvenilir bir kişi ile tanışacağına, güzel bir ilişki yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada Sevimli Tavşan Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında sevimli tavşan gören kişinin yeni arkadaşlıklar kuracağına, yeni insanlar ile tanışıp iyi anlaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada Tavşan Sevdiğini Görmek

Rüyasında tavşan sevdiğini gören kişinin hayatında bulunan sevdiği bir insana maddi manevi yardım edeceğine, hayallerinin peşinden koşacağına sonunda da gerçekleştireceğine delalet eder.

Rüyada Tavşan Ayağı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tavşan ayağı görmesi, kişinin işlerinde başarılı olacağına, bol kazanç elde edeceğine, harama el uzatmayacağına, arkadaşlarıyla, akrabalarıyla ve ailesiyle iyi geçineceğine, zenginleşeceğine, mal ve mülk sahibi olacağına delalet etmektedir.

Yayınlanma Tarihi : 04.02.2019 20:29:28

Rüyada Tavşan Görmek Yorumları
İsminiz 
Yorumunuz 
Güvenlik 
 Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
   

Yorum Yapılmış "Rüyada Tavşan Görmek"


İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Rüyada Aslan Görmek

Rüyada aslan görmek, rüya tabirlerinde rüyada aslan görmek çok çeşitli şekillerde yorumlanmıştır. Şimdi bu rüyanın ayrıntılı hallerini ve bu ayrıntılı rüyaların hangi anlamlara geldiklerini inceleyelim....

Rüyada Tavşan Görmek

Rüyada tavşan görmek, eşi tarafından aldatılabileceğine, çok dikkat etmesi gerekeceğine yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceğine, harama el uzatmayacağına, bol kazanç elde edeceğine delalet etmektedir....

Rüyada Süt Aldığını Görmek

Rüyada süt aldığını görmek, Rüyada görülen süt, zorlanmadan elde edilecek paraya ve başarıya işaret edilmektedir. Rüyada süt aldığını görmenin, sözünü yerine getirmesine, bol bereketli işler yapacağına, mutluluğa, zorluk çekmed...

Rüyada Kağıt Para Vermek

Rüyada kağıt para vermek, Birçok farklı yorum düşüncesiyle rüya sahibi için eline geçen paranın kıymetini bilmemesi ve çok gereksiz para harcamasına yorumlanmaktadır. Farklı bir yorum düşüncesiyle rüya sahibinin hiç maddi sıkıntı...

Rüyada Ceviz Ağacı

Rüyada ceviz ağacı: Çeşitli tabirler ile yorumlanan rüyada ceviz ağacı farklı şekiller ile açıklanabilir. Diyanet, İslam büyükleri ya da yorum yapan düşünürler farklı şekillerde açıklanmaktadır. Rüyada ceviz ağacı görmek sinirli,...

Rüyada Taze Ceviz Görmek

Rüyada Taze Ceviz Görmek, Rüya sahibinin olması imkansız olarak gördüğü oldukça çetin olan işlerinin yakın bir zamanda yoluna gireceğine, fakirlikten kurtulmaya, hayırlı işlerle uğraşmaya, şan ve şöhrete, iç huzuruna, rüya sahibin...

Rüyada Elbise Giymek

Rüyada elbise giymek, bu rüyanın yorumu oldukça geniş kapsamlıdır. Giyilen elbisenin durumuna, rengine, kısalığına, uzunluğuna, mevsimlik olup olmamasına göre çeşitli şekillerde yorumlanır. Bu rüyayı görenler rüyadaki her detayı d...

Rüyada Büyük Ceviz Görmek

Rüyada büyük ceviz görmek, görülen rüyanın hayır ile yorumlanması gerekirken rüyalar içerisinde yer alır. Rüyada ceviz görmek oldukça hayırlıdır. Rüyayı gören kişinin helal malına delalet ederken; bu kişinin sağlıklı bir hayat sür...

Rüyada Elbise Görmek

Rüyada elbise görmek, yorumcuların farklı konularda ele aldığı rüyalardan biridir. Genel olarak iyi tabirlerle yorumlansa da, rüyada elbise görmek bazen rüyayı gören kişi için olumsuzda tabir edilir. Rüya sahibinin kendi için elbi...

Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | Yardım Forumları

rüya, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

Mart - 2020